Districtskampioenschappen D3 KKG 12 meter 2018/2019

Districtskampioenschappen D3 KKG 12 meter 2018/2019
25-03-2019 16:10:37

Persoonlijk

KK Vrij Geweer knielend 12m Heren Hoofdklasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Marel, Gert-Jan van der SV St. Joris - Ridderkerk 98 98 100 97 96 98 (6) 587  
2 Waterschoot, Robbert van SV De Vrijheid-Barendrecht - Barendrecht 88 96 96 95 96 96 (8) 567  
3 Velden, Arjan van SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 92 93 97 93 93 97 (5) 565  
4 Geemert, Dennis van SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 93 94 91 93 94 95 (2) 560  
5 Fernandez Barrera, Mano SV O.K.K. - Wateringen 84 79 85 87 79 87 (0) 501  

KK Vrij Geweer knielend 12m Heren A-klasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Adrichem, Mark SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 95 94 97 90 95 94 (3) 565  
2 Adrichem, Rob SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 92 89 93 94 94 97 (5) 559  

KK Vrij Geweer knielend 12m Heren B-klasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Huet, Ed van SV St. Joris - Ridderkerk 86 88 89 94 92 91 (3) 540  
2 Boer, Hein de SV De Vrijheid-Edam - Edam 81 89 87 89 89 91 (2) 526  

KK Vrij Geweer knielend 12m Dames

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Schut-Tol, Sjanneke SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 91 94 88 88 89 85 (3) 535  
2 Zoon, Marisca SV De Vrijheid-Barendrecht - Barendrecht 89 87 90 93 93 82 (3) 534  
3 Mast, Colinda SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 85 90 89 94 87 88 (2) 533  

KK Vrij Geweer knielend 12m Veteranen

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Zoutman, Piet SV O.K.K. - Wateringen 96 89 95 96 93 96 (5) 565  
2 Schut, Paul SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 91 86 95 89 89 97 (2) 547  

KK Vrij Geweer knielend 12m Veteranen II

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Velden, Koos van SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 80 80 71 84 91 82 (0) 488  
2 Klearkofer, Karel SV De Vrijheid-Abbekerk - Abbekerk 77 80 73 64 77 82 (0) 453  

KK Vrij Geweer knielend 12m Buiten mededinging

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Oude Voshaar, Ido SV De Flevoschutters - Almere 86 87 94 92 91 89 (1) 539  

KK Vrij Geweer liggend 12m Heren Hoofdklasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Houwer, Daniël SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 96 100 100 96 100 99 (6) 591  
2 Koster, Rob SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 99 96 99 96 97 99 (3) 586  

KK Vrij Geweer liggend 12m Heren A-klasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Adrichem, Rob SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 98 96 99 97 96 99 (8) 585  
2 Bink, Bart SV O.K.K. - Wateringen 98 98 98 96 98 96 (7) 584  
3 Adrichem, Mark SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 97 98 97 96 99 97 (4) 584  
4 Meurs, Tim van SV C.O.M. 's-Gravenhage - Wassenaar 94 97 99 98 96 98 (7) 582  
5 Groen, Jan in 't SV O.K.K. - Wateringen 97 99 96 99 97 94 (6) 582  
6 Plomp, Arjan SSV De Vrijheid-Den Helder - Den Helder 95 98 96 96 97 93 (5) 575  

KK Vrij Geweer liggend 12m Heren B-klasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Chaudron, Edwin SV C.O.M. 's-Gravenhage - Wassenaar 93 93 96 93 94 98 (7) 567  

KK Vrij Geweer liggend 12m Dames

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Heidema, Larissa SV De Vrijheid-Wieringen - Westerland 99 96 97 98 97 97 (3) 584  

KK Vrij Geweer liggend 12m Veteranen

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Voet, Leo van der SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 95 95 95 95 97 95 (3) 572  
2 Houwertjes, Willem SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 98 95 94 95 94 95 (4) 571  
3 Poelman, Rob SV 't Fort Hoofddorp - Hoofddorp 91 90 92 95 90 94 (2) 552  
4 Voet - Reijnders, Anita van der SV C.O.M. 's-Gravenhage - Wassenaar 87 92 85 84 87 78 (5) 513  

KK Vrij Geweer liggend 12m Veteranen II

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Keizer, Ed SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 98 98 98 94 95 95 (6) 578  
2 Bink, John SV O.K.K. - Wateringen 90 95 94 93 96 95 (2) 563  
3 Hemert, Aad van SV C.O.M. 's-Gravenhage - Wassenaar 81 77 85 82 85 73 (0) 483  
4 Sebes, André SV O.K.K. - Wateringen 77 79 80 79 80 86 (1) 481  

KK Vrij Geweer liggend 12m Buiten mededinging

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Peeters, Wil SV De Korrel - Druten 96 98 99 99 99 99 (13) 590  
2 Giethoorn, René SV De Flevoschutters - Almere 100 99 99 96 96 99 (10) 589  
3 Vink, Dick SSV De Eendracht - Barneveld 98 96 96 97 100 99 (5) 586  

KK Vrij Geweer liggend 12m SH1

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Thijsse, Albert SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 92 92 91 92 91 64 (1) 522  

KK Vrij Geweer 3 houdingen 12m Heren D-klasse

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4     M Totaal Finale
1 Graaf, Marcel de SC Loosduinsche Burgerwacht - 's-Gravenhage             (12) 1063  
  - Knielend   87 82 82 85       336  
  - Liggend   99 94 95 99       387  
  - Staand   82 91 76 91       340  
2 Duuren, Sipke van SC Loosduinsche Burgerwacht - 's-Gravenhage             (4) 902  
  - Knielend   82 72 70 84       308  
  - Liggend   93 95 94 95       377  
  - Staand   39 59 65 54       217  

KK Vrij Geweer 3 houdingen 12m Junioren

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4     M Totaal Finale
1 Noordermeer, Casper SC Loosduinsche Burgerwacht - 's-Gravenhage             (5) 995  
  - Knielend   84 87 74 75       320  
  - Liggend   93 91 91 93       368  
  - Staand   76 75 77 79       307  

KK Vrij Geweer 3 houdingen 12m Veteranen

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4     M Totaal Finale
1 Duponchel, Ron SC Loosduinsche Burgerwacht - 's-Gravenhage             (3) 1017  
  - Knielend   90 80 89 81       340  
  - Liggend   91 92 94 94       371  
  - Staand   75 78 77 76       306  

KK Karabijn knielend 12m Heren

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Velden, Arjan van SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 97 100 100 99 100 100 (21) 596  
2 Adrichem, Rob SV De Vrijheid-Haarlem - Haarlem 100 98 99 100 100 96 (18) 593  

KK Karabijn knielend 12m Dames

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Bruin, Joëlle de SV Doel Treffend - Delft 98 99 98 98 95 97 (13) 585  
2 Gemert, Ingrid van SV Werkendam - Werkendam 98 97 98 98 96 94 (8) 581  

KK Karabijn knielend 12m Veteranen

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Gelebart, Yves SV Naaldwijk - Naaldwijk 94 97 96 99 99 98 (10) 583  

KK Karabijn knielend 12m Veteranen II

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Hilster, Rob SV De Vrijheid-Abbekerk - Abbekerk 82 88 87 91 91 91 (3) 530  

KK Karabijn liggend 12m Heren

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Haring, Leon SV De Vrijheid-Abbekerk - Abbekerk 98 98 100 98 100 100 (14) 594  
2 Dijk, Mark van SV Drechterland - Westwoud 97 96 98 98 99 96 (14) 584  

KK Karabijn liggend 12m Dames

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Gemert, Ingrid van SV Werkendam - Werkendam 99 98 98 98 98 100 (14) 591  
2 Rademaker, Marlies SV Drechterland - Westwoud 99 99 99 97 99 97 (13) 590  
3 Bruin, Joëlle de SV O.K.K. - Wateringen 98 97 96 98 97 99 (9) 585  

KK Karabijn liggend 12m Veteranen

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Verboon, Arie SV Generaal Snijders - 's-Gravenzande 98 97 100 98 100 99 (15) 592  

KK Karabijn 3 houdingen 12m Dames

Nr Naam Vereniging S1 S2 S3 S4 S5 S6 M Totaal Finale
1 Bruin, Joëlle de SV O.K.K. - Wateringen 98 99 98 97 92 97 (9) 581  

Team

KK Vrij Geweer 3 houdingen 12m Korps

Nr Teamnaam               M Totaal  
1 SC Loosduinsche Burgerwacht - 's-Gravenhage 1               (19) 2982  
  - Graaf, Marcel de               (12) 1063  
  - Duponchel, Ron               (3) 1017  
  - Duuren, Sipke van               (4) 902