Opening 25 meter baan

Beste leden en aspirantleden,

Hoewel de renovatie van de 25 meter baan nog niet helemaal klaar is, hebben wij besloten dat er met ingang van dinsdag 28 juni weer geschoten kan worden. Waarschijnlijk zullen dan nog niet alle baantransporten werken, maar zes banen zijn zeker bruikbaar.

In verband met de tijd, de moeite en het geld dat de renovatie gekost heeft, het feit dat we de baan graag netjes en in goede staat willen houden, en het feit dat de bediening van het licht veranderd is, ontvangt u binnenkort nog een “gebruiksaanwijzing” voor de baan.

Met vriendelijke groet,
het bestuur


Er kan al met ingang van zaterdag 25 juni op de 25 meter baan geschoten worden. Instructie en actionshooting blijft volgens het schema van de jaarplanner.

Met vriendelijke groet,
het bestuur

Catagorie: